yerba

Dla prawdziwych smakoszy

Dla wielu osób jest mocna i bardzo wyrazista w smaku i przypominająca klimat Paragwaju. Bo taka właśnie powinna być prawdziwa yerba mate pajarito.

Z najlepszego gatunku

Każdy, kto po prostu lubi herbatę powinien sięgnąć właśnie po ten gatunek, aby przekonać się jak smakuje napój, który cechuje się prawdziwą głębią smaku i aromatu. Po takim doświadczeniu już żadna osoba nie sięgnie po zwykłą herbatę, ale rozsmakuje się w tym, co najlepsze. Pochodzi z Paragwaju, który uznawany jest za ojczyznę ostrokrzewu, ale swoją jakość zawdzięcza też wieloletniemu doświadczeniu w jej produkcji.

Wydajna i aromatyczna

Jeżeli szukamy tej prawdziwej yerba mate parajito można poszperać w sieci, gdzie z pewnością znajdzie się wiele sklepów pełnych tego typu asortymentu. Wśród wielu odmian znajdziemy, między innymi, yerba mate sypką, ekspresową oraz rozpuszczalną. Wśród nich nie brakuje też odmian smakowych, które powinny trafić nawet w najbardziej wyszukane gusta. Herbaty nie należy zalewać wrzątkiem, tylko wodą o temperaturze około 80 stopni Celsjusza, a do zaparzania najlepiej użyć bombilię. Z przygotowanego naparu można robić herbatę nawet kilka razy.

Kiedy szukamy prawdziwych doznań i zależy nam na niepowtarzalnym i wyrazistym smaku to tylko ten rodzaj herbaty nas usatysfakcjonuje, lepszego nie trzeba już szukać.